Psycholog, psychoterapeuta. Ponad 16-letnie doświadczenie i specjalizacja w psychoterapii zaburzeń nerwicowych, zaburzeń lękowych, zespołu lęku napadowego ( lęk napadowy, lęk paniczny ), zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (nerwica natręctw).

Doświadczenie szpitalne - praca na Oddziale Psychiatrii.

Doświadczenie z Poradni Psychologicznych i Psychiatrycznych.

W 2003 roku założyciel i dyrektor placówki psychoterapeutycznej i szkoleniowej. Od 2003 roku prowadzenie Gabinetu Psychoterapii. W kolejnych latach również Sekretarz Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków.

Jako jeden z nielicznych w Europie ( i jedyny w Polsce ) prowadził badania nad studium przypadku zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych ( nerwicy natręctw ), m.in. nad rolą i znaczeniem objawów oraz mechanizmów odpowiedzialnych za powstawanie i utrzymywanie się zaburzeń ( początkowo w ramach Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, potem jako psychoterapeuta m.in. w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków ), sukcesywnie uzupełniane.

Jest jednym z nielicznych osób z tak głęboką wiedzą w rozumieniu psychoterapii zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych oraz innych zaburzeń nerwicowych. Specjalizuje się szczególnie w trudnych przypadkach najcięższych postaci nerwic ( duża część pacjentów to osoby po wcześniejszych, nieudanych psychoterapiach zarówno w gabinetach prywatnych, jak i ośrodkach oraz oddziałach szpitalnych czy klinicznych ). Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz konsultacje pacjentów z różnych miejsc w Polsce i z zagranicy ( Anglia, Niemcy, Francja, Włochy i USA ).

Kierownik autorskich szkoleń z zakresu psychoterapii. Prowadził m.in. szkolenia kadr medycznych oddziałów szpitalnych oraz innych osób pracujących w obszarze pomagania.